aquaimpex
Úvod
Profil firmy
Zboží skladem
Výrobní program
Nabídka produktů
Výkresy
Reference
Kontakt
Relaxace


Aqua IMPEX spol. s r.o.
Řípská 1142/20a
627 00 Brno
Česká republika

Obchodní oddělení:
Tel.: +420-545-217904
Mobil: +420-775-244077

E-mail: info@aquaimpex.cz
 


Všeobecné a obchodní
podmínky
Výrobní program
Firma AQUA IMPEX spol. s r.o. Vám nabízí tyto výrobky

  Program nádrží:
  • Septiky jsou vyráběny v hranatém, nebo válcovém provedení. Septiky jsou navrženy jako samonosné (pro osazení do zeleného pásu), nebo pro obetonování (v případě osazení do komunikace nebo v případě výskytu podzemní vody).
  • Podzemní nádrže jsou využívány jako skladovací nádrže různých kapalin, agresivních látek a chemikálií, odpadních vod a fekálií, granulátů a produktů pro potravinářské účely. Nádrže jsou zdravotně nezávadné umožňující styk s potravinami. Vyráběné typy jsou v hranatém nebo válcovém provedení. Nádrže jsou navrženy jako samonosné nebo pro obetonování.
  • Nadzemní nádrže jsou určeny k osazení nad terén jako volně stojící. Síla stěn je standardně vypočtena 3 pro hustotu kapaliny 1000 kg/m (voda). V případě použití nádrží pro kapaliny nebo pro chemikálie s větší hustotou je nutné přepočítat, zda je tloušťka stěn postačující. Nádrže jsou odzkoušeny a schváleny státní zkušebnou TZÚS Praha.
  • Průmyslové nádrže hranaté jsou navrženy pro vysoce agresivní prostředí s plastovými žebry okolo nádrže. Větší nádrže jsou vybaveny ocelovými oplastovanými rámy okolo nádrže. Veškeré nádrže jsou vodotěsné v souladu s ČSN 75 0905.
obrazek148pomocnyobrazek148pomocnyobrazek148pomocny

  Plastové výrobky:
  • Vodoměrné šachty jsou vyráběny v hranatém nebo válcovém provedení. Vodoměrné šachty jsou navrženy jako samonosné nebo pro obetonování. Vodoměrná šachta slouží k osazení vodoměru a příslušných armatur na domovní přípojce tak, aby byly snadno přístupné.  
  • Individuální výroba na zakázku: odlučovače tuků, odlučovače RL, míchací nádrže, čerpací šachty, potrubí vzduchotechniky, pískové filtry, vložkování aut, skříňky pro telekomunikace, apod.
obrazek149pomocnyobrazek149pomocnyobrazek149pomocny

  Životní prostředí:
  • Domovní plastové ČOV typu EKOL v základním provedení (příp. s akumulací, nástavbou, se zatepleným víkem). Domovní plastové ČOV jsou určeny k čištění odpadních vod z rodinných domů, hotelů a motelů,
    výrobních závodů, rekreačních objektů, hospodářských usedlostí, apod. Tyto čistírny jsou navrženy pro 3 8 - 200 připojených obyvatel (průtok 1,0 - 30,0 m /den). Vyhovují čSN 756402.
  • ČOV typu EKOL v exportním provedení mají zvětšené usazovací prostory, zvýšenou nádrž, zateplené víko a svým provedením vyhovují rakouské normě N B 2502 a německé DIN 4261.
obrazek150pomocnyobrazek150pomocnyobrazek150pomocny

  Dále se firma AQUA IMPEX spol. s r.o. zabývá touto obchodní činností


Export a import zboží v rámci EU. Výrobky určené pro vývoz do zahraničí jsou zejména: plastové nádrže (na skladování chemikálií, pro pitnou a odpadní vodu apod.), septiky, čerpací šachty (válcové, hranaté), plastové podlahové rošty, rodinné bazény (včetně technologie a zastřešení), čistírny odpadních vod (na zakázku podle dodané dokumentace, exportní čOV typu EKOL), a ostatní výrobky: stolní svářečka plastů typu WORK SP (pro svařování PP desek o síle 3 mm až 80 mm, max. délky 4100 mm).